Link na www.kreativan-razvoj.hr
Nalazite se ovdje: VIJESTI arrow O NAMA
O NAMA

Privatna gimnazija Dr. Časl počela je raditi u rujnu 2003. godine kao logičan nastavak školovanja učenika koji su završili O.Š. Kreativan razvoj, iako ima sve više učenika koji su završili neku drugu osnovnu školu u Zagrebu ili izvan njega i upisuju gimnaziju. Osobito športaši.

Budući da je nastava ustrojena kao cjelodnevna, to se sve nastavne i izvannastavne aktivnosti učenika, uključujući učenje i brojne treninge (stolni tenis, košarka, rukomet i plivanje), odvijaju u školi u vremenu od 9:00 do 16:35 dati. Učenici tijekom radnog dana imaju tri obroka u vlastitom restoranu, a u školu dolaze javnim ili organiziranim prijevozom.

Naši učenici često u okviru nastave putuju svijetom kako bi upoznali druge narode, njihovu kulturu, povijest i običaje. Ta su putovanja sastavni dio njihove naobrazbe i odgoja, ali nisu obvezna. Svake zime odlaze na zajedničko skijanje.